teatralny hyde park

Teatralny Hyde Park to autorski, cykliczny projekt, stworzony w 2007 roku, w  którym  realizujemy często zapomniane teksty miniatur teatralnych, jednoaktówek, fragmenty prozy i teksty poetyckie. Ideą Teatralnego Hyde Parku jest stworzenie miejsca dla nieskrępowanego rozwoju sztuki, w którym nawet widz może na chwilę stać się aktorem. Jest to alternatywna przestrzeń teatralna, w której artyści mogą swobodnie realizować swoje twórcze pomysły.

Chcemy przywracać świetność zapomnianym utworom, na nowo odkrywać dobrze znanych autorów, ale jesteśmy także żywo zainteresowani tekstami współczesnymi. Pokazujemy sztukę, która często pomijana jest przez teatry incytutcjonalne.

W Teatralnym Hyde Parku łączymy grę aktorską z muzyką, światłami i scenografią, aby zapewnić wyjątkowe przeżycia naszym widzom, którzy również mogą czynnie uczestniczyć w naszych artystycznych działaniach.

Zachęcamy do współpracy artystów, którzy chcieliby poznać inną formę teatru i współtworzyć to szczególne miejsce na mapie Krakowa. Doceniamy pomysłowość I jesteśmy otwarci na artystyczne eksperymenty. Zgłoszenia lub pytania można kierować na adres kontakt@teatrproscenium.pl